www.hotel-ubytovani.com
Hotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise - disponuje restauracíHotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise -  je k dispozici připojení na internetHotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise -  je k dispozici letní terasaHotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Paradise
28.října 272, Ostrava - Mariánské Hory 70900
Česká Republika
Hotel-Ostrava-Paradise@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Paradise ubytování Ostrava - Mariánské Hory Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Paradise - ubytování Ostrava - Mariánské Hory | Vítejte

 
Hotel Ostrava - Mariánské Hory Paradise

Hotel ***Paradise Ostrava, kompletně vybudovaného od r. 2004 do r. 2006, je typický rodinný hotel, který se nachází na hlavní třídě 28. října v Mariánských Horách před Hulváckým kopcem.

Hotel Paradise má výhodnou polohu nedaleko středu města Ostravy, vlastní parkoviště, možnost využití i městské hromadné dopravy.

Hotel Paradise nabízí kvalitní ubytovací a stravovací služby a příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek.

Ubytování v Ostravě hotel Paradise :
Nově rekonstruované, luxusně zařízené pokoje a apartmány v Hotelu ***Paradise Ostrava jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s rohovou vanou nebo sprchovým koutem, WC, televizí, WI-FI připojením k internetu a minibarem.
Apartmány nadstandard jsou vybaveny ložnicí, obývacím pokojem se sedací soupravou, TV, kuchyňka s rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou.
Apartmán Lux je pak vybaven vířivou vanou.

Celková kapacita ***Paradise Hotelu v Ostravě je 48 lůžek ve 13 pokojích a 6 apartmánech. Snídaně není v ceně pokoje (za příplatek) a podává se v restauraci. Možnost dětské postýlky. Pes za příplatek.

Restaurace Zátiší U Kocoura je součástí Hotelu Paradise v Ostravě - Mariánských Horách.

Hotel Paradise - služby :
Pokoj je pro Vás připraven od 14 hodin. Pokud se z jakéhokoliv důvodu Váš příjezd neuskuteční mezi 14. a 18. hodinou, sdělte, prosím, tuto skutečnost předem nebo v průběhu dne informujte recepci hotelu. Pokoje bez garantované rezervace budou po 18. hodině obsazeny. Po vzájemné dohodě lze Váš pokoj připravit i na dřívější příjezd. Odjezd - Hotelový pokoj, prosím, uvolněte nejpozději do 12 hodiny.

Hotel Paradise restaurace Zátiší U Kocoura :
V Zátiší U Kocoura si můžete vybrat ze čtyř druhů denního menu, které je pro Vás nachystáno od 11 hodin. V restauraci přijímají platbu platebními kartami i stravenkami. V restauraci je nekuřácká část s 48 místy k sezení a kuřácká má 38 míst. Letní terasa je umístěna vedle vstupu do hotelové recepce a má 48 míst.

Město Ostrava má výhodnou strategickou polohu - nachází se 10 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a 50 kilometrů západně od hranice se Slovenskem. Od hlavního města Prahy je vzdálena 360 km, 170 km od Brna, 90 km od polských Katovic, 310 km od Vídně. Městem protékají řeky Odra, Ostravice, Opava a Lučina.